Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
Набір абітурієнтів на навчання у США

SAINT SOPHIA UKRAINIAN ORTHODOX THEOLOGICAL SEMINARY

 

ANNOUNCEMENT - ОГОЛОШЕННЯ

 

Набір абітурієнтів на навчання у США

 

2-6 червня 2015 року Свято-Софійськa Українська Православна Богословська Семінарія, що знаходиться у місті Савт Бавнд Брук, Н. Дж. – США, буде проводити набір студентів для навчання у Свято-Софійській Семінарії.

Набір абітурієнтів будуть проводити професори і представники ректорату Свято-Софійської Української Православної Богословської Семінарії США.

Бажаючих отримати богословську освіту у Сполучених Штатах Америки прошу звертатися до ректорату Свято-Софійської Української Православної Богословської Семінарії - Української Православної Церкви США

Оформлення документів, відкриття візи США, а також 6 років навчання, стипендія, проживання, харчування, фінансується навчальним закладом.

Вимоги до абітурієнтів:

Бути хрещеними, православного віро сповідування, не перебувати в священичому сані, духовно свідомими, віком від 18 до 25 років, мати атестат про закінчення середньої школи, для тих хто закінчує школу в 2015 році і станом на 2-6 червня ще не будуть мати документа про освіту також можуть поступати на навчання, мати бажання та схильність до вивчення богословських наук, без тілесних вад, фізично та психологічно здоровими, не розведені, переваги будуть надаватися тим абітурієнтам які планують стати священнослужителями.

Документи прийматимуться до 6 червня 2015 року Божого у місті Львові.

Мати із собою папку для документів, копії свідоцтва про народження, копії паспорта, копії документів про освіту, написати автобіографію, бути готовими до заповнення анкети Свято-Софійської Української Православної Богословської Семінарії США.

Зарахування буде проводитися на основі співбесіди та тестів з Катехизму, Логічного мислення та Церковного співу, комісією Свято-Софійської Української Православної Богословської Семінарії США.

Більше інформаці про навчальний заклад ви можите дізнатись із сайту семінарії http://stsuots.org/

За докладнішою інформацією звертайтесь на StSophiaSeminary@aol.com

 

Share This:
Powered by Orthodox Web Solutions